PIEGĀDE

Saņemšana

Piegādes laiks

Piegādes maksa

Bezmaksas piegāde no

Express 

5 dienas

€  20.00

€  200.00

Standarta sūtījumi uz ārvalstīm

Standarta sūtījumi Baltijas valstīs    

25-30 dienas

5 dienas

€  7.00

€  3.00


€  100.00


Piegāde tiek nodrošināta, izmantojot “Latvijas Pasts” un “Omniva” pakalpojumus. Piedāvājam divu veidu preču piegādi: standarta un express piegādi. Baltijas teritorijā iespējams izvēlēties gan “Latvijas Pasts”, gan “Omniva” piegādes iespējas. Sūtījumiem uz Eiropu un ārpus Eiropas tiek piemērots standarta pasta sūtījumu veids. 

PIEGĀDE ĀRVALSTĪS

Piegādes laiks ārpus Baltijas, īpaši attālos ārvalstu reģionos, var būt ilgāks par norādīto piegādes laiku sakarā ar pārvādātāju piegādes tīkla pārorganizāciju, ierobežojumu dēļ, kas var tikt ieviesti tranzīta valstīs, kā arī sūtījumu šķirošanas centru un muitas kapacitātes dēļ.

! Muitas pārbaužu laiks nav iekļauts piegādes termiņā.

Express piegāde ar “Latvijas Pasts” starpniecību ir pieejama šādās valstīs: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija (Eiropas teritorija), Gibraltārs, Grieķija, Horvātija, Īrija, Islande, Izraēla, Kipra, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Melnkalne, Moldova, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija (ieskaitot Olandi), Šveice, Ungārija, Vācija, Ziemeļmaķedonija, Zviedrija.

Sūtījuma dokumentācijā tiek norādīta pilna sūtījuma un piegādes vērtība. Sūtījumi Eiropas Savienības ietvaros netiek aplikti ar papildu nodokļiem. Taču, valstīs, kuras atrodas ārpus Eiropas Savienības, iespējami papildu nodokļi. Lai noskaidrotu iespējamo nodokļu apmēru, lūdzam konsultēties ar saņēmēja valsts muitu. Sūtījuma saņēmējs ir atbildīgs par visu ar sūtījumu saistīto nodokļu nomaksu, kā arī visu nepieciešamo dokumentu iesniegšanu muitošanas procedūru veikšanai.


Preču atgriešana un maiņa

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Atteikties no iegādātās preces var 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Nododot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai, oriģinālajā un nesabojātajā iepakojumā ar marķējumiem. Pircējs ir atbildīgs par preces saglabāšanu tādā stāvoklī, kādā tā tika saņemta, proti, precei ir jābūt bez tabakas, parfīma vai citām smaržām, kā arī bez kosmētikas un citiem traipiem.

Ja prece neatbilst pasūtītajai vai tai tiek konstatēts defekts, ir iespējams preci mainīt, izvēlēties citu preci samaksātās naudas summas vērtībā vai saņemt naudas atmaksu.

Atteikuma tiesības nevar izmantot, iegādājoties:

  • personalizētās preces, tas ir, preces ar individuālo apdruku;
  • speciāli veidotos pasūtījumus pēc klienta vēlmēm, kas nav vispārējā produkcijas klāstā;
  • dāvanu kartes;
  • preces no mājasladas sadaļas “BDSM”, tostarp, pletnes un pātagas, BDSM aksesuārus ar auduma, ādas, lateksa vai silikona detaļām.

Lai pārliecinātos, vai iespējams nodot atpakaļ vai mainīt iegādāto preci, aicinām sazināties ar CHAOS96 klientu servisu, zvanot +371 22019859 vai sūtot ziņu e-pastā: info@chaos96.com.

Preču atgriešana un maiņa

Ja prece neatbilst pasūtītajai vai tai tiek konstatēts defekts, CHAOS96 piedāvā preču bezmaksas atgriešanu un maiņu. Lai nodotu preci atpakaļ vai mainītu to, jāsūta Klientu servisam pieteikumu uz e-pastu: info@chaos96.com.  Pēc pieteikuma saņemšanas CHAOS96 sniegs papildu informāciju par preces nosūtīšanas kārtību.

Baltijas valstīs ir iespēja atgriezt preci, izmantojot pakalpojumus, ko sniedz pasta kompānijas “Omniva” un “Latvijas Pasts”. Par preces nosūtīšanu atpakaļ no citām valstīm jāmaksā saskaņā ar izvēlētās pasta/kurjeru kompānijas tarifiem un šie izdevumi pircējam netiek atlīdzināti.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar CHAOS96 klientu servisu, zvanot +371 22019859 vai sūtot ziņu e-pastā: info@chaos96.com.


Preču iepakojums

Preces tiek piegādātas diskrētā, necaurredzamā iepakojumā – kartona kastē, uz kuras ir norādīts nosūtītājs un saņēmējs, piegādes vietas adrese.

Pārvadātājam un kurjeram nav informācijas par sūtījuma saturu.